5. ročník memoriálu pro Orel Lichnov

 

Výsledky tříčlenných družstev Květen 2015
Poř.číslo Družstvo Plné 90hs Dorážka 90hs 180hs Umístění
1 VOP I. 463 174 637 6.
2 ZLATÁ RÉVA 349 158 507 17.
3 VŠA 446 172 618 8.
4 SEMENA 417 156 573 12.
5 VOP III. 388 153 541 14.
6 KUSAKO 432 188 620 7.
7 VOP CANADA 349 113 462 19.
8 DŘEVOFUCK 482 160 642 4.
9 PŠP 349 123 472 18.
10 ŠNECI 341 118 459 20.
11 3MADE 479 192 671 2.
12 VOP II. 439 163 602 9.
13 NAVOKO 477 182 659 3.
14 ILLUMINÁTI 478 163 641 5.
15 OREL LICHNOV 504 208 712 1.
16 LUMÍCI 425 170 595 10.
17 TALENTI s.r.o. 325 112 437 21.
18 RYBÁŘI 309 89 398 22.
19 ŠŇURCI 395 178 573 11.
20 SCHERWOOD 385 168 553 13.
21 ANDÍLCI 386 139 525 16.
22 RATOLESTI 388 151 539 15.

Výsledky mikulášského turnaje neregistrovaných družstev

 

POŘADÍ DRUŽSTVO PLNÉ DORÁŽKA CELKEM
1 OREL LICHNOV I 498 225 723
2 RACEK A ŠŇŮRCI 480 222 702
3 OREL LICHNOV II 472 212 684
4 VOP CZ 482 192 674
5 OŘÍŠCI 482 163 645
6 3 MADE 457 184 641
7 SCHERWOOD 454 186 640
8 NAVOKO 454 178 632
9 RŮŽE MEZI TRNÍM 433 197 630
10 ŠŇŮRCI 439 176 615
11 SEMENA 434 179 613
12 CYKLISTI Z VRANOVA 436 167 603
13 SENIOŘI 448 155 603
14 USMĚVAVÉ TVÁŘE 426 172 598
15 7iKRÁSKA 410 175 585
16 RATOLESTI 436 147 583
17 LUMÍCI 405 172 577
18 KVÍČ 393 177 570
19 HELLO KITTY 415 154 569
20 SINBLACK II 412 143 555
21 DŘEVOHRYZ 399 152 551
22 SINBLACK I 374 168 542
23 ANDÍLCI 404 126 530
24 P.CH.CH. 408 121 529
25 PINK TEAM 384 140 524
26 GÉNIOVÉ 371 131 502
27 BORCI 343 122 465
28 ADAMS FAMILY 325 131 456
29 TALENTI 321 94 415
30 RYBÁŘI 282 125 407

Nejlepší individuální výkon: Zdeněk Navrátil - 274 kuželek

Nejlepší žena: Lenka Jurečková - 201 kuželek

Nejlepší dorostenecký výkon: Martin Gabriel - 183 kuželek

Nejlepší registrovaný hráč: Renata Janyšková - 262 kuželek

DÍKY VŠEM ZA ÚČAST I ZA PŘEDVEDENÉ VÝKONY!!

Turnaj neregistrovaných - květen 2014

VÝSLEDKY  DRUŽSTEV - KONEČNÉ POŘADÍ   
    
pořadí     družstvo                  plné     dorážka     celkem
   1.         OŘÍŠCI                   484       214             698
   2.         3 MADE                  484       189             673
   3.         VOP CZ                  466       201             667
   4.         SEMENA                488       170             658
   5.         3 CUTTHROATS    429       200             629
   6.         HRNEČCI               451       167             618
   7.         SENIOŘI                 455       153             608
   8.         LUMÍCI                   455        152            607
   9.         KRASONI               410        153            563
 10.         SHERWOOD          415        145           560
 11.         REAL TRNÁVKA    409        131           540
 12.         PŠENICE                393        146           539
 13.         HO…                       386        152           538
 14.         DAMOE                   390        126           516
 15.         ANDÍLCI                  390        105           495
 16.         RATOLESTI            363        117           480
 17.         DŘEVOHRYZ         343        111           454

---------------------------------------------------------------------------------------

NEJLEPŠÍ VÝKONY JEDNOTLIVCŮ     
    jméno                          plné     dorážka     celkem
1. Pavel Madecký          187       85               272       neregistrovaný
2. Pavič Michal               176       88               264       registrovaný
3. Kubeša Jaroslav         156       95               251       neregistrovaný
4. Navrátil Tomáš            168      78               246       neregistrovaný
5. Madecký Jiří                163      70               233       registrovaný
6. Schwarzer Jan            167       64               231       registrovaný
7. Hrňová Jana               169       61               230        registrovaná
8. Volná Iva                     161      68               229        registrovaná
9. Ječmínek Lukáš          165      61               226        neregistrovaný
10. Hanzelka Jiří             155      68               223        neregistrovaný
11. Vladimír Machů         165      58               223        neregistrovaný
12. Hájková Jana            152      70               222        registrovaná
13. Chovanec Radek       150      71              221        registrovaný
14. Plešek Jiří                  167      51              218        registrovaný
15. Lumír Bárta                154      61              215        neregistrovaný
16. Galiová Ludmila       152      62              214        neregistrovaná
17. Hradil Jiří                    159      55              214        registrovaný
18. Hrachovec František  156      58              214        neregistrovaný
19. Hanzelka Jiří               161      51             212        neregistrovaný
20. Ječmínek Lukáš          145      60            205         neregistrovaný
21. Hrňa Petr                     151     53             204        neregistrovaný

 

Kontakt

Kuželna TJ Nový Jičín

Purkyňova 117/48
Nový Jičín 74101

info@kuzelkynj.cz

Andrea Bartoňová
+420 739 201 547

Termíny zápasů

Žádná událost k zobrazení

Pronájem kuželny

Rezervovat si kuželnu online