6.4.2014 Nové Město na Moravě - Nový Jičín ženy

~~..... VŠECHNO JEDNOU KONČÍ.....
TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – TJ NOVÝ JIČÍN 5 : 1
Dnes v neděli 6.4. 2014 ve 13hodin jsme ukončily sezónu 2013-2014 ve 3.lize žen a to posledním utkáním v Novém Městě n. Moravě. Oficiálně končí ligová soutěž v sobotu 12.dubna 2014
Poslední zápas je poslední zápas a tak jsme si řekly, že nemáme co ztratit.
Na podzim, se nám povedl vcelku husarský kousek - dokázaly jsme se soupeřkami v konečném součtu remizovat. Ale dnes ( stejně jako v sobotu 5.4.) byly děvčata z Nového Města v plné polní a navíc v té nejsilnější sestavě, kterou chtěly vůči nám využít se vším všudy, poněvadž Novoměstským borkyním šlo o celkové první místo v tabulce.
Jako první se na dráhu postavila Eva Telčerová - v první polovině statečně držela krok s domácí hráčkou, kdy ztrácela 7 kuželek - Eva 202 /2chyby/ soupeřka 209 / 5chyb /. Po změně drah začal koncert v podání domácí hráčky....s 1chybou ve druhé dorážce dala druhou půlku s 227 sraženými kuželkami a na Evču, která hodila 191 se 7chybami, získala náskok 43 kolků. Konečné číslo pro domácí 436 a Eva 393.
Druhá v pořadí za naše družstvo nastoupila Jana sedmikráska Hájková, proti které své umění měla předvést dvojnásobná mistrně republiky v kategorii dorostenek a navíc hráčka, která je držitelkou rekordu na domácí kuželně v kategorii dorostu na 100hs a to  s výkonem 475 ....
Nutno podotknout, že Janča se držela statečně, opravdu snažila se a s výsledným číslem 380 / udělala ale 10chyb..../ a i když se to bude někomu zdát nepochopitelné, tak byla jak ona sama, tak novojičínské družstvo spokojené, protože Jana si dnes "udělala číslo“, které je pro ni 3.výsledkem, kdy se přehoupla přes 380 a více od  začátku sezóny 2013-2014. Soupeřka nahrála "jen" 438 s 5ti chybami. Takže po dvou odehraných duelech prohráváme 2:0 a o 101 kuželek....
Třetí za naše družstvo s odhodláním "hodit co nejlépe", nastoupila Jana Hrňová a povedlo se! Jana hrála krásně, soustředěně a po první polovině sice na soupeřku ztrácela 5 kuželek, kdy nahrála 213 (+6chyb) a soupeřka 218 (+2chyby) . Ovšem ve druhé padesátce předvedla Jana vynikající výkon, kdy celkové plné byly 310!!! A dorážka celkem 130 - jediná vada na kráse bylo dohromady 9!! chyb, ale v celkovém součtu je 440 kuželek úžasných a soupeřka odešla se sklopenou hlavou, poněvadž prohrála o 3 kuželky.... Co už je nyní jasné??? KANÁR TO PRO HOLKY Z NOVÉHO JIČÍNA NEBUDE ....
Čtvrtá v sestavě nastoupila Iva Volná proti hráčce, kterou den předtím dokázala porazit doma v Novém Jičíně o 22 kuželek. Nedá se jednoznačně říct, že by Iva hrála zle - 147plné + 59 (jen) dorážka , ale + 5chyb znamenalo pro Ivu 206 a soupeřka o 13 víc , takže Iva se chtěla pokusit o zvrácení nepříznivého stavu, ale soupeřka byla ta, která totalně ovládla druhou polovinu souboje. Konečné číslo pro Ivu bylo 405 + 5chyb a soupeřka 443 se 6ti chybama..... Takže poslední vystoupení žen z Nového Jičína znamená prohru 5:1 o 136 kuželek, když domácí z Nového Města n.M. předvedly vyrovnaný výkon celého družstva a náhozem 1754kuželek si tento zapsaly jako druhý v pořadí přes 1750 kuželek v letošní sezóně.... A novojičíňačky s výkonem 1618 se stydět opravdu nemusí...

                ......... A opět něco krásného začne.....
                                                               Iva V.

 

Kontakt

Kuželna TJ Nový Jičín

Purkyňova 117/48
Nový Jičín 74101

info@kuzelkynj.cz

Andrea Bartoňová
+420 739 201 547

Termíny zápasů

Žádná událost k zobrazení

Pronájem kuželny

Rezervovat si kuželnu online